Україна підписала Європейську угоду про правову допомогу

04.10.2016 23:00

Україна підписала Європейську угоду про правову допомогу

Україна підписала Європейську угоду про передачу заяв про правову допомогу. Завдання угоди - усунути економічні перешкоди, що ускладнюють доступ до правосуддя, і дозволити економічно вразливим особам легше захищати свої права в державах-учасниках. Україна стала 33 членом Ради Європи, яка підписала цю угоду.

Україна підписала Європейську угоду про передачу заяв про правову допомогу.

Церемонія підписання відбулася у вівторок 4 жовтня у штаб-квартирі Ради Європи у Стразбурзі, повідомляє "Європейська правда" із посиланням на прес-службу РЄ.

"Завдання угоди - усунути економічні перешкоди, що ускладнюють доступ до правосуддя, і дозволити економічно вразливим особам легше захищати свої права в державах-учасниках", - йдеться в публікації.

Відповідно, угода передбачає, що особи, які мають звичайне місце проживання на території однієї договірної сторони, можуть звернутися за правовою допомогою у цивільних, торговельних або адміністративних справах на території іншої договірної сторони.

Угода встановлює процедуру, якої слід дотримуватися, і, зокрема, дозволяє зацікавленим особам звертатися за правовою допомогою через уповноважений орган влади держави-учасника, в якій вони зазвичай мешкають.

Україна стала 33 членом Ради Європи, яка підписала цю угоду.

Дванадцять країн (Андорра, Вірменія, Хорватія, Угорщина, Ліхтенштейн, Мальта, Молдова, Монако, РФ, Сан-Марино, Словаччина і Словенія) не підписали і не ратифікували угоду.

Німеччина та Ісландія підписали угоду в 1999 і 2000 роках, відповідно, але ратифікації в цих країнах поки не було.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus