Україна погодила із Канадою співпрацю у сфері безпеки, зі Словаччиною випускатиме зброю та розживеться платформою UkrARPA

12.10.2016 08:00

Україна погодила із Канадою співпрацю у сфері безпеки, зі Словаччиною випускатиме зброю та розживеться платформою UkrARPA

Державний концерн "Укроборонпром", що об`єднує головні оборонні підприємства країни, створить за аналогією з американським Агентством передових оборонних дослідницьких проектів (DARP) українську інноваційну платформу UkrARPA. Як повідомили представники "Укроборонпрому", ця платформа об`єднає в собі розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових.

Державний концерн "Укроборонпром", що об`єднує головні оборонні підприємства країни, створить за аналогією з американським Агентством передових оборонних дослідницьких проектів (DARP) українську інноваційну платформу UkrARPA.

Про це повідомляється на офіційній сторінці президента України Петра Порошенка в Facebook.

"Укроборонпром" створює платформу розвитку інновацій - UkrARPA... UkrARPA дозволить нам сконцентрувати передову наукову думку та інвестиції. Це важливий крок у становленні України як сильної держави з потужною "оборонкою", - йдеться у повідомленні.

Як повідомили представники "Укроборонпрому", ця платформа об`єднає в собі розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових.

"Вже визначена форма UkrARPA як майданчика, який об`єднає розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових. Така платформа дозволить сконцентрувати передові наукові ідеї, інвестиції, механізм обміну і захисту технологій", - цитує прес-служба голову концерну Романа Романова.

Крім того президент України та прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час телефонної розмови домовилися про підписання найближчим часом угоди про співпрацю в галузі безпеки, повідомляє прес-служба глави держави.

"Лідери двох держав обговорили низку питань двостороннього порядку денного: домовилися про підписання найближчим часом угоди про співпрацю в галузі безпеки і обговорили умови активізації діалогу щодо лібералізації візового режиму між Україною і Канадою", - йдеться у повідомленні.

Тим часом словацька компанія Grand Power s.r.o. та державне підприємство "Укроборонсервіс", який входить до складу "Укроборонпрому", підписали угоду про співпрацю у виробництві вогнепальної зброї, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Договір про співробітництво підписали очільник Grand Power s.r.o. Ярослав Кураціна та директор ДП "Укроборонсервіс" Сергій Микитюк. Відповідно до домовленостей, українські та словацькі зброярі будуть разом працювати над новітніми розробками, обмінюватися досвідом та технологічними рішеннями", - йдеться в повідомленні.

Це дозволить направити спільні зусилля на створення нових зразків сучасного вогнепального озброєння за стандартами НАТО та підвищити рівень взаємовигідної співпраці та партнерства із західними партнерами України.

Нагадаємо, у Києві 11 жовтня відкрилася міжнародна виставка "Зброя та Безпека". На ній ДК "Укроборонпром" презентує найкращі зразки та передові досягнення оборонно-промислового комплексу України. Цьогоріч на об'єднаній експозиції представлені 237 експонатів 46 концерну.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus