Україна припинила закачування газу в ПСГ

16.10.2016 15:00

Україна припинила закачування газу в ПСГ

Україна зупинила закачування газу в підземні сховища газу (ПСГ) і почала його відбір. Про це повідомив керівник прес-служби держкомпанії "Укртрансгаз" Максим Белявський. За даними Білявського, наповненість українських ПСГ складає 48%. Всього було закачано 6,3 млрд куб. м газу, в ПСГ зберігається 14,7 млрд куб. м. "блакитного палива".

Україна зупинила закачування газу в підземні сховища газу (ПСГ) і почала його відбір.

Про це повідомив керівник прес-служби держкомпанії "Укртрансгаз" Максим Белявський на своїй сторінці в Facebook.

"Україна сьогодні зупинила закачування газу і почала його відбір зі сховищ. Добовий режим - 1,2 млн куб. м", - йдеться в повідомленні.

За даними Білявського, наповненість українських ПСГ складає 48%. Всього було закачано 6,3 млрд куб. м газу, в ПСГ зберігається 14,7 млрд куб. м. "блакитного палива".

Як повідомлялося, з 7 квітня Україна почала поповнювати обсяги газу в сховищах. НАК "Нафтогаз України" до початку наступного опалювального сезону планував накопичити в ПСГ близько 14,5 млрд куб. м. газу.

На початку вересня 2016 року Кабінет міністрів України доручив "Нафтогазу України" скласти і затвердити новий графік закачування природного газу в українські підземні сховища, згідно з якими запаси газу станом на 1 листопада 2016 року мають скласти 17 млрд кубометрів, а не 14,4-14,5 млрд кубометрів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus