Україна та Румунія планують співпрацю у військово-технічній сфері

11.10.2016 19:00

Україна та Румунія планують співпрацю у військово-технічній сфері

"Ми підтвердили необхідність підписання угоди про військово-технічне співробітництво", - сказав міністр оборони України Степан Полторак на спільній з румунським колегою Мінне Мотоком прес-конференці. Він також зазначив, що проект угоди про співробітництво вже підготовлено, після його підписання відносини між оборонними відомствами двох країн вийдуть на новий рівень.

Міністерства оборони України і Румунії готують до підписання спільної угоди про військово-технічне співробітництво.

"Ми підтвердили необхідність підписання угоди про військово-технічне співробітництво", - сказав міністр оборони України Степан Полторак на спільній з румунським колегою Мінне Мотоком прес-конференції у вівторок, 11 жовтня, в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Він також зазначив, що проект угоди про співробітництво у військово-технічній сфері вже підготовлено, після його підписання відносини між оборонними відомствами двох країн вийдуть на новий рівень.

Полторак розповів, що після дотримання всіх двосторонніх процедур угода може бути підписана в першому півріччі 2017 року.

За його словами, ця угода передбачає обмін досвідом, розробку і вивчення новітніх зразків техніки, модернізацію тих зразків військової техніки, яка вже є на озброєнні тощо.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко обговорив питання двостороннього співробітництва у військовій та військово-технічній сфері з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Павлом Солохом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus