Україна в ПАРЄ надала докази участі РФ у війні на Донбасі

11.10.2016 21:00

Україна в ПАРЄ надала докази участі РФ у війні на Донбасі

Українська делегація на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи представила європейським політикам презентацію в ролі доказової бази російської агресії на Донбасі. Про це голова Постійної делегації ВРУ в ПА НАТО Ірина Фріз. Європейцям показали відео презентацію, на якій видно, яка військова техніка застосовувалася окупантами на українській землі.

Українська делегація на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи представила європейським політикам презентацію в ролі доказової бази російської агресії на Донбасі.

Про це у вівторок 11 жовтня поінформувала народний депутат від БПП, голова Постійної делегації ВРУ в ПА НАТО Ірина Фріз.

За її словами, європейцям показали відео презентацію, на якій видно, яка військова техніка застосовувалася окупантами на українській землі.

"Сьогодні на засіданні ПАРЄ наша делегація інформувала європейських партнерів про факти причетності РФ до безпосередньої участі у війні на Донбасі проти України. В якості доказової бази використовували презентацію, яка підготовлена міжнародною групою InformNapalm", – написала Фріз у своєму Facebook.

Міжнародне співтовариство InformNapalm в ході моніторингу і розвідки відкритих джерел інформації (аналіз супутникових знімків, відео, знятого випадковими свідками, особистих фото з соціальних профілів найманців і кадрових російських військовослужбовців) провело ідентифікацію понад 30 типів озброєння і спецтехніки ВС РФ на Донбасі. Більша частина техніки представляє собою порівняно нові зразки, які надійшли на озброєння ЗС РФ в період з 2004 по 2015 рік.

Присутність представлених у звіті видів озброєння і техніки в окупованих районах Луганської та Донецької області прямо вказує на їх російське походження. Цей звіт оперує виключно підтвердженими даними; в базу не вносилися зразки озброєння, про які повідомляли розвідувальні структури України, але без фото- або відеопідтвердження.

Раніше повідомлялося, що РФ на українському Донбасі тестує своє нове озброєння.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus