Україна відстає від торішніх темпів закачування газу

03.10.2016 12:00

Україна відстає від торішніх темпів закачування газу

Водночас, за оперативною інформацією центрального диспетчерського департаменту "Укртрансгазу" станом на сьогоднішній ранок, добовий режим закачування газу в ПСГ складає 48,4 млн куб. м. В накопиченні природного газу задіяно 7 газових сховищ. Для порівняння, на аналогічну дату минулого року цей показник складав 28 млн куб.м.

Станом на ранок 3 жовтня в українських підземних сховищах газу зберігається 14,3 млрд куб. м, що на 1,4 млрд куб. м менше ніж торік. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ "Укртрансгаз", передає Укрінформ.

"З квітня по вересень поточного року вітчизняні газосховища поповнились на 5,9 млрд куб. м блакитного палива. Для порівняння, за аналогічний період минулого року було закачано майже 8,0 млрд куб. м природного газу", - йдеться у повідомленні.

Водночас, за оперативною інформацією центрального диспетчерського департаменту "Укртрансгазу" станом на сьогоднішній ранок, добовий режим закачування газу в ПСГ складає 48,4 млн куб. м. В накопиченні природного газу задіяно 7 газових сховищ.

Для порівняння, на аналогічну дату минулого року цей показник складав 28 млн куб.м.

З початку 2016 року через українську газотранспортну систему для споживачів Європи було протранспортовано 57 млрд куб. м блакитного палива, що майже на 18% більше минулорічних показників.

"Порівняно з минулим роком обсяг прокачаного газу для ЄС зріс на 8,7 млрд куб. м або 17,7%. Зокрема у вересні місяці було протранспортовано для європейських споживачів 6,8 млрд куб. м природного газу, що на 0,8 млрд куб. м більше аніж торік", - повідомляє газотранспортна компанія.

За оперативною інформацією центрального диспетчерського департаменту ПАТ "Укртрансгаз" станом на сьогоднішній ранок, добовий режим транзиту в ЄС складає 230 млн куб. м. Для порівняння, на аналогічну дату минулого року цей показник становив 202 млн куб. м.

Варто зазначити, що на прикордонних ГВС Суджа та Писарівка (знаходяться на території РФ) через які транзитний газ надходить до української газотранспортної системи нижче контрактних, а саме 58,8 та 68,7 атмосфер відповідно.

Як повідомлялося, протягом вересня на транзитних газопроводах України були проведені два комплекси планово-профілактичних робіт.

Раніше Кабмін заявив, що готовий до початку опалювального сезону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus