Україна ввійшла до п'ятірки країн з найгіршими дорогами у світі

30.09.2016 10:00

Україна ввійшла до п'ятірки країн з найгіршими дорогами у світі

У рейтингу якості автомобільних доріг Всесвітнього економічного форуму (WEF) Україна опинилася на 134-му місці зі 138. Згідно з рейтингом глобальної конкурентоспроможності країн у сфері транспорту, опублікованому на сайті організації, Україна займає 75-е місце. Експерти оцінили якість українських залізничних шляхів 34 місцем, повітряний транспорт – на 103-му.

У рейтингу якості автомобільних доріг Всесвітнього економічного форуму (WEF) Україна опинилася на 134-му місці зі 138. Згідно з рейтингом глобальної конкурентоспроможності країн у сфері транспорту, опублікованому на сайті організації, Україна займає 75-е місце. Експерти оцінили якість українських залізничних шляхів 34 місцем, повітряний транспорт – на 103-му. Але автодороги "пасуть задніх" на 134-му.

Україна опинилася у самому кінці рейтингу разом з Мавританією, Парагваєм, Конго, і Мадагаскаром. Найкращі дороги в ОАЕ, Сінгапурі, Гонконзі, Нідерландах та Японії. Росія на 123-му місці.

За якістю доріг Україну обігнали Сьєрра-Леоне, Мозамбік, Іран, Чад, Киргизстан, Молдова, Монголія і Непал.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України планує залучити близько 1 мільярд доларів кредитних коштів від міжнародних фінансових організацій, зокрема, Світового банку, на розвиток дорожнього господарства країни в 2017 році. Про це розповів заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

Раніше стало відомо, як Кабмін розподілить дорожній бюджет.

За даними Мінінфраструктури, з 170 тисяч кілометрів доріг в Україні зруйновано 97%.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus