Україна й Угорщина підписали спільний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій

20.10.2016 21:00

Україна й Угорщина підписали спільний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій

Україна та Угорщина підписали спільний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій. План роботи покликаний налагодити співробітництво та надання взаємної допомоги в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків.

Україна та Угорщина підписали спільний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій, узгоджений у четвер, 20 жовтня, у Будапешті на п'ятому засіданні постійного угорсько-українського спільного комітету з управління в надзвичайних ситуаціях.

Як повідомляє Департамент комунікації МВС України, план роботи в рамках Угоди між урядами України та Угорщини покликаний налагодити співробітництво та надання взаємної допомоги в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків.

"Підписання нового Плану дій є одним з важливих аспектів спільної роботи у сфері цивільного захисту та дієвим механізмом, спрямованим на розвиток багатостороннього співробітництва", - зазначив голова ДСНС України Микола Чечоткін.

Двостороння зустріч пройшла за участі Чечоткіна і керівника Національного Генерального директорату з управління в НС МВС Угорщини Зотлана Гора.

Угорська сторона також представила інтегровану систему управління у надзвичайних ситуаціях, яка складається з трьох напрямків: цивільна оборона, промислова безпека та пожежогасіння.

Голови делегацій домовилися надалі продовжувати тісну двосторонню співпрацю.

Нагадаємо, ще в лютому голова МВС України Арсен Аваков заявляв про реформу пожежно-рятувальної служби та ліквідацію пожежної інспекції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus