Україна звинуватила ОРЛО у зриві розведення сторін в Станиці Луганській

11.10.2016 23:00

Україна звинуватила ОРЛО у зриві розведення сторін в Станиці Луганській

Українська сторона під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи (ТКГ) за участю представників проросійських бойовиків, яка відбулася у вівторок, 11 жовтня 2016 року, жорстко поставила питання про зрив Рамкового рішення про розведення сил і засобів з боку ОРЛО, зокрема, в районі Станиці Луганській. Про це повідомила Дарина Оліфер.

Українська сторона під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи (ТКГ) за участю представників проросійських бойовиків, яка відбулася у вівторок, 11 жовтня 2016 року, жорстко поставила питання про зрив Рамкового рішення про розведення сил і засобів з боку ОРЛО, зокрема, в районі Станиці Луганській. Про це Дарина Оліфер, прес-секретар представника України у ТКГ, екс-президента України Леоніда Кучми, повідомила на своїй сторінці в Facebook .

"Щойно відбулася відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участю представників ОРДЛО. Українська сторона жорстко поставила питання про зрив Рамкового рішення про розведення сил і засобів з боку ОРЛО, зокрема, у районі Станиці Луганській, а також про недотримання режиму тиші й узятих на себе зобов'язань в межах Мінських домовленостей з боку ОРДЛО", - повідомила прес-секретар Кучми.

Окрім того, Україна наполягає на постійному моніторингу в місцях розведення сил і засобів спостерігачами СММ ОБСЄ.

Окремо Київ поставив питання звільнення заручників. Українська сторона звернулася до росіян з вимогою звільнити українського журналіста Романа Сущенка.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкове рішення Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів на лінії розмежування. Документом передбачено розведення сил і засобів у Золотому, Петровському та Станиці Луганській.

1 жовтня розведення сил відбулося у Золотому, 7 жовтня - у Петровському (з другої спроби), а 9 жовтня мало би відбутися у Станиці Луганській.

Нпатомість 9 жовтня голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз заявив, що заплановане відведення підрозділів Збройних сил України в Станиці Луганській скасовується. Як пояснили у Міноборони, це пов'язано з тим, що росіяни та найманці не відвели своїх підрозділів та озброєння у цьому районі, а також через те, що там не припиняються обстріли українських позицій та мирних мешканців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus