Українців закликають писати листи політв'язням

24.10.2016 13:00

Українців закликають писати листи політв'язням

У неділю, 30 жовтня, в день пам'яті жертв політичних репресій у Росії, активісти проведуть акцію солідарності з "українськими політв'язнями Кремля". Вони закликали всіх охочих влаштувати марафон написання листів. Акція проводиться в рамках кампанії Let My People Go. За словами організаторів, на даний момент 29 українців включені в список Let My People Go.

У неділю, 30 жовтня, в день пам'яті жертв політичних репресій у Росії, активісти проведуть акцію солідарності з "українськими політв'язнями Кремля". Вони закликали всіх охочих влаштувати марафон написання листів. Акція проводиться в рамках кампанії Let My People Go.

За словами організаторів, на даний момент 29 українців включені в список Let My People Go.

"Це відомий кінорежисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко та Олексій Чирній. Це Віктор Шур, Валентин Виговський, Сергій Литвинов, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Олександр Костенко, і Андрій Коломоєць. А також кримські татари: Хайсер Джемілєв, який став в'язнем через свого відомого батька Мустафу Джемілєва. Це фігуранти справи "Хізб ут-Тахрір" Руслан Зейтуллаєв, Нурі Примов, Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваїтов, Енвер Бекіров, Емір-Усеїн Куку, Вадим Сірук, Муслім Алієв, Арсен Джеппаров, Рефат Алімов, Енвер Мамутов, Ремзі Меметов, Зеврі Абсеїтов, Рустем Альбітаров. А також Ахтем Чийгоз, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов", – йдеться в повідомленні організаторів.

Правила написання листів, повний список адрес та історію пам'ятної дати можна знайти на сайті letmypeoplego.org.ua.

Раніше стало відомо, що ще десятеро українців можуть бути визнані політв'язнями у РФ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus