Українцям пропонують пільгові квитки на футбол у Анталії

03.10.2016 14:00

Українцям пропонують пільгові квитки на футбол у Анталії

Громадян України закликали відвідати матч кваліфікації Чемпіонату світу-2018 проти команди Туреччини, який відбудеться 6 жовтня у м. Конья на стадіоні "Бююкшехір". Про це йдеться у повідомленні Посольства України у Туреччині. Українських фанатів футболу закликали "приходити та приносити українську та футбольну символіку".

Громадян України закликали відвідати матч кваліфікації Чемпіонату світу-2018 проти команди Туреччини, який відбудеться 6 жовтня у м. Конья на стадіоні "Бююкшехір". Про це йдеться у повідомленні посольства України у Туреччині.

"Ми маємо можливість забезпечити бажаючих відвідати матч пільговими квитками. Для цього необхідно надіслати електронного листа на адресу vkhomenko.ube@gmail.com, зазначивши П.І.Б., номер та серію закордонного паспорту та кількість квитків", - зазначили у посольстві.

"Запрошуємо Вас підтримати нашу команду та вболівати за неї разом на стадіоні "Бююкшехір" в м.Конья. Якщо ви не були в Коньї раніше, це буде гарною нагодою відкривати нові горизонти через призму футболу".

Кінцевий термін прийому заявок реєстрації –17:00 4 жовтня. Утім, в посольстві закликають не зволікати, бо "кількість місць обмежена", тож пільгові квитки отримають ті, хто найшвидше надішлють запити.

Українських фанатів футболу закликали "приходити та приносити українську та футбольну символіку".

Стадіон "Конья" (Konya Büyükşehir Stadyumu) - багатофункціональний стадіон, відкритий в 2014 році в м. Конья, в центральній частині Анталії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus