Українцям рекомендують не відвідувати Ефіопію

12.10.2016 10:02

Українцям рекомендують не відвідувати Ефіопію

"Звертаємо увагу на відсутність в деяких районах країни, включаючи столицю, доступу до Інтернету, соціальних мереж "Skype" і "Viber", а також мобільного зв'язку", - зазначає українське зовнішньополітичне відомство. Крім цього, МЗС рекомендує громадянам України, які перебувають на території Ефіопії, повідомити свою контактну інформацію посольству України.

У зв'язку з введенням 8 жовтня на всій території Ефіопії надзвичайного стану через масові заворушення, перш за все - в двох адміністративно-територіальних регіонах Ефіопії - Оромія і Амхара, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам утриматися від поїздок до згаданих регіонів і регіонів, що межують з Еритреєю, Південним Суданом, Суданом і Кенією. Про це повідомили в прес-службі міністерства.

У відомстві зазначили, що незалежно від місця перебування на території Ефіопії, рекомендується проявляти підвищену пильність і обережність, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в акціях протесту і демонстраціях, завжди мати при собі документи, що засвідчують особу.

"Звертаємо увагу на відсутність в деяких районах країни, включаючи столицю, доступу до Інтернету, соціальних мереж "Skype" і "Viber", а також мобільного зв'язку", - зазначає українське зовнішньополітичне відомство.

Крім цього, МЗС рекомендує громадянам України, які перебувають на території Ефіопії, повідомити свою контактну інформацію посольству України для сприяння контактам в разі потреби.

Нагадаємо, 2012 року в Ефіопії розстріляли групу туристів з Західної Європи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus