Українка потрапила до сотні найвпливовіших жінок Австралії

04.10.2016 13:00

Українка потрапила до сотні найвпливовіших жінок Австралії

Науковець українського походження Наталка Суховерська потрапила до рейтингу "100 найвпливовіших жінок Австралії". За словами голови Союзу українських організацій Австралії Стефана Романіва, доктор Суховерська також є "активним членом української громади Австралії", чим громада дуже пишається.

Науковець українського походження Наталка Суховерська потрапила до рейтингу "100 найвпливовіших жінок Австралії".

Про це повідомляє The Australian Financial Review Magazine.

"Наталія Суховерська спеціалізується на дослідженнях у сфері медичної фізики у центрі Chris O’Brien Lifehouse та Університеті Сіднею. Загальна мета її робіт - використання інноваційних технологій та фундаментальної науки для покращення лікування онкохворих та забезпечення високоякісних та ефективних моделей лікування", – повідомляє прес-служба медичного центру Chris O’Brien Lifehouse, де працює лауреатка.

За словами голови Союзу українських організацій Австралії Стефана Романіва, доктор Суховерська також є "активним членом української громади Австралії", чим громада дуже пишається.

100 найвпливовіших жінок Австралії (100 Women of Influence Awards) – це рейтинг, який уже п’ять років формується загальноавстралійською фінансово-економічною газетою The Australian Financial Review та одним із найбільших банків країни "Westpac" і включає "рішучих, енергійних жінок, які відповідають духу прогресу, допомагаючи сформувати насичене та всеохоплююче економічне та соціальне майбутнє для Австралії".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus