Українська каноїстка посіла друге місце в підсумковому заліку Кубка світу

27.09.2016 00:00

Українська каноїстка посіла друге місце в підсумковому заліку Кубка світу

Каноїстка Людмила Лузан з Івано-Франківська посіла друге місце у розіграші Кубка світу-2016. Це досягнення стало найвищим в історії українського жіночого каное на КС. Підсумкова таблиця Кубка формувалася за підсумками трьох етапів змагань каноїсток-одиночок на дистанції 200 м. "Золото" завоювала представниця Канади Кеті Венсан (18 очок).

Каноїстка Людмила Лузан з Івано-Франківська посіла друге місце у розіграші Кубка світу-2016. Це досягнення стало найвищим в історії українського жіночого каное на КС.

Підсумкова таблиця Кубка формувалася за підсумками трьох етапів змагань каноїсток-одиночок на дистанції 200 м, повідомляє "Укрінформ".

Лузан стала дев'ятою на етапі у Дуйсбургу (Німеччина), п'ятою - у Рачіце (Чехія) та другою - у Монтеморі (Португалія) і набрала 14 очок у загальному заліку.

"Золото" завоювала представниця Канади Кеті Венсан (18 очок). 3-4-місця з 10-ма очками розділилии Дорота Боровська з Польщі та Валденіс Консейсау ду Нассіменту з Бразилії.

Як повідомлялося раніше, у вересні українські веслярі на каное Сергій Ємельянов і Наталя Лагутенко здобули золоту та срібну медалі на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus