Українська література буде представлена на 68-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку

15.10.2016 20:00

Українська література буде представлена на 68-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку

Сучасна українська література буде представлена на 68-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку, який триватиме з 19 по 23 жовтня, повідомляє прес-служба Міністерства культури України. Зокрема, на Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку на національному стенді України буде представлено здобутки 12 українських видавництв.

Сучасна українська література буде представлена на 68-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку, який триватиме з 19 по 23 жовтня, повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

Зокрема, на Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку на національному стенді України буде представлено здобутки 12 українських видавництв, серед який "Видавництво Старого Лева", "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "Веселка", "Либідь", "Фоліо", "Богдан", "Апріорі" та інших.

Крім сучасної літератури, Україна представить також актуальну мистецьку тематику, видання "Родоводу", графічні історії Nebeskey та креативні путівники від видавництва "Основи".

Під час ярмарку відбудуться творчі зустрічі з відомими українськими письменниками: Юрієм Андруховичем, Іриною Цілик, Сергієм Жаданом, Катериною Бабкіною.

Запланована також низка тематичних дискусій.

Офіційне відкриття українського національного стенду відбудеться 19 жовтня за участі міністра культури України Євгена Нищука, посла України в Німеччині Андрія Мельника, генерального консула України у Франкфурті-на-Майні Алли Польової, виконавчого директора видавництва Suhrkamp Томаса Шпара, видавця книги Ukraine. The best Юрія Комелькова.

У прес-службі нагадали, що в липні 2016 року за ініціативи Міністерства культури України уряд виділив кошти на участь України у 68-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку.

Франкфуртський міжнародний книжковий ярмарок є одним з найбільших книжкових форумів світу, який проходить щороку в жовтні. На ярмарку представляють книги, журнали, газети, атласи, карти, електронні засоби масової інформації, календарі, комікси та інші друковані й періодичні видання.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus