Українська паралімпійська збірна повернулася на Батьківщину. Перемогу в Ріо присвятили воїнам АТО

22.09.2016 09:00

Українська паралімпійська збірна повернулася на Батьківщину. Перемогу в Ріо присвятили воїнам АТО

Тріумфатор Ріо-2016 - українська паралімпійська збірна - повернулася на Батьківщину. Зустрічати наших спортсменів в аеропорту "Бориспіль" прийшли декілька сотень людей, повідомляє ТСН. Паралімпійці присвятили свою перемогу воїнам АТО, які захищають зараз суверенітет України на сході і дехто з них повертаються додому з інвалідністю.

Тріумфатор Ріо-2016 - українська паралімпійська збірна - повернулася на Батьківщину. Зустрічати наших спортсменів в аеропорту "Бориспіль" прийшли декілька сотень людей, повідомляє ТСН.

Паралімпійці присвятили свою перемогу воїнам АТО, які захищають зараз суверенітет України на сході і дехто з них повертаються додому з інвалідністю.

Міністр спорту України Ігор Жданов під час зустрічі спортсменів запевнив, що у 2018 році премії для паралімпійців будуть на такому ж рівні, як і для спортсменів олімпійської збірної.

Президент Національного параолімпійського комітету України Валерій Сушкевич зі свого боку звернувся до української влади із закликом вирішити проблеми тих, хто має обмежені можливості і забезпечити їм належний рівень життя. Він зазначив, що Ігри в Ріо довели, що ці люди можуть перемагати. У ніч проти 22 вересня приїхала велика, але не вся частина призерів та членів національної параолімпійської команди України.

Друга і третя частина паралімпійців прибуде завтра.

Міністерство молоді та спорту України виплатило премії призерам Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, які посіли третє місце в загальному заліку. Про це міністр молоді та спорту Ігор Жданов написав в Facebook.

"Хочу повідомити приємну новину. Всім спортсменам-паралімпійцям збірної України, які завоювали нагороди на Паралімпіаді в Ріо, виплачені заслужені державні призові. Міністерство молоді та спорту спрацювало оперативно, гроші надійшли на картки спортсменів", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, в Ріо українська збірна стала третьою в загальному заліку з 117 медалями (41 золота, 37 срібних і 39 бронзових).

За 1 місце виплачується до 40 тис. доларів, за 2 місце - до 26 тис. доларів, за 3 - до 18 тис. Призові виплачуються за курсом Національного банку на день зарахування коштів на картки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus