Українські футболісти здобули першу перемогу під керівництвом Шевченка, обігравши Косово 3:0

10.10.2016 08:00

Українські футболісти здобули першу перемогу під керівництвом Шевченка, обігравши Косово 3:0

Збірна України з футболу після двох нічиїх здобула першу перемогу у кваліфікації чемпіонату світу-2018. Украіна обіграла команду Косово з рахунком 3:0. Це перша перемога збірної України під керівництвом Андрія Шевченка. Зустріч проходила на нейтральному полі в Кракові, оскільки українці не могли приймати суперника на своїй території.

Збірна України з футболу після двох нічиїх здобула першу перемогу у кваліфікації чемпіонату світу-2018, повідомляє Сhampion.

Украіна обіграла команду Косово з рахунком 3:0.

Це перша перемога збірної України під керівництвом Андрія Шевченка.

Зустріч проходила на нейтральному полі в Кракові, оскільки українці не могли приймати суперника на своїй території в зв'язку з невизнанням Україною цієї держави.

Нагадаємо, 7 жовтня в Коньї (Туреччина) завершився матч відбіркового турніру Чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна Туреччини приймала команду України і зуміла звести матч внічию - 2:2.

6 вересня на столичному НСК "Олімпійський" завершився матч 1-го туру відбіркового раунду Чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна України приймала команду Ісландії і звела гру внічию - 1:1.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus