Українські легкоатлети завоювали чотири медалі на ЧС серед ветеранів

30.10.2016 21:00

У перші два дні змагань на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів, який стартував в австралійському Перті, українські спортсмени завоювали три золоті і одну срібну медалі. Два золота в скарбничці Валентини Крепкіної, яка в перший день змагань перемогла в стрибках з жердиною, а наступного дня - у потрійному стрибку.

У перші два дні змагань на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів, який стартував в австралійському Перті, українські спортсмени завоювали три золоті і одну срібну медалі.

Про це повідомили в прес-службі Української громади штату Західна Австралія, передає "Укрінформ".

Два золота в скарбничці Валентини Крепкіної, яка в перший день змагань перемогла в стрибках з жердиною, а наступного дня - у потрійному стрибку.

Ще одну золоту медаль завоював Іван Пушкін у спортивній ходьбі на 5000 метрів з результатом 37.04 хв.

Олександр Лисенко в драматичній боротьбі вирвав "срібло" на дистанції 800 метрів.

Українська громада Західної Австралії влаштувала для спортсменів святковий прийом, а Союз українських орагнізацій Австралії на своїй веб-сторінці побажав спротсменами нових спортивних перемог.

Источник новости: NEWSru.ua