Українські тенісисти піднялися в рейтингах WTA і ATP

26.09.2016 13:00

Українські тенісисти піднялися в рейтингах WTA і ATP

Завдяки успішному виступу на минулому тижні Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Ілля Марченко покращили свої позиції в топ-100 світової класифікації. Cвітоліна піднялася з 20-го рядка на 18-й, випередивши австралійку Саманту Стосур і росіянку Олену Весніну. Перемога в китайському Гуанчжоу підняла Цуренко на 53-тє місце (+27) і допомогла Лесі повернути звання другої "ракетки" України.

Завдяки успішному виступу на минулому тижні Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Ілля Марченко покращили свої позиції в топ-100 світової класифікації.

Cвітоліна піднялася з 20-го рядка на 18-й, випередивши австралійку Саманту Стосур і росіянку Олену Весніну, повідомляє Укрінформ.

Перемога в китайському Гуанчжоу підняла Цуренко на 53-тє місце (+27) і допомогла Лесі повернути звання другої "ракетки" України, яке належало Катерині Бондаренко (67-ма позиція).

Марченко в свою чергу встановив новий персональний рекорд, вперше піднявшись на 49-й рядок світової класифікації. Олександр Долгополов зберіг за собою 59-ту позицію.

Відзначимо, що рейтинг Жіночої тенісної асоціації (WTA) продовжує очолювати німкеня Анжеліка Кербер. На чолі списку Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) - серб Новак Джокович.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus