Українські військові наступного року вперше візьмуть участь в "Іграх нескорених"

28.09.2016 18:00

Українські військові наступного року вперше візьмуть участь в "Іграх нескорених"

Українські учасники бойових дій уперше візьмуть участь в Invictus Games ("Ігри нескорених") – аналогу Паралімпійських ігор для військовослужбовців. "Минулого тижня ми отримали підтвердження, що Україна має можливість бути офіційним учасником "Ігор нескорених", які наступного року пройдуть у Торонто", - повідомила віце-прем'єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Українські учасники бойових дій уперше візьмуть участь в Invictus Games ("Ігри нескорених") – аналогу Паралімпійських ігор для військовослужбовців.

Про це повідомила у вівторок, 27 вересня, на брифінгу віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, пише РБК-Україна.

"Минулого тижня ми отримали підтвердження, що Україна має можливість бути офіційним учасником "Ігор нескорених", які наступного року пройдуть у Торонто", - сказала віце-прем'єр.

Незабаром буде оголошено набір учасників, які зможуть подати заявки і пройти тренінги. "Зараз на міжвідомчу комісію з питань співробітництва з НАТО виноситиметься це питання, щоб вони схвалили план, як ми будемо відбирати і тренувати цих людей, і як їх туди відправляти. Тобто комплекс питань, як ми це робитимемо, але перший крок - офіційний дозвіл - у нас є", - резюмувала Климпуш-Цинцадзе.

"Ігри нескорених" уперше пройшли в 2014 році в Лондоні, тоді в них узяли участь 13 країн з Європи, Азії, Північної Америки та Океанії. На другі ігри в американському Орландо приїхали вже 15 країн. На ігри в Торонто, які пройдуть у травні наступного року, запрошено вже 17 країн.

Нагадаємо, цьогоріч у Ріо українська паралімпійська збірна стала третьою в загальному заліку зі 117 медалями (41 золота, 37 срібних і 39 бронзових).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus