Українські вундеркінди провели виставку своїх винаходів

12.03.2016 12:00

Українські вундеркінди провели виставку своїх винаходів

Фінансування українські стартапери зазвичай шукають за кордоном. Антон розробив екзоскелет, який допомагає в реабілітації інвалідам, але не вірить, що розробкою зацікавляться в Україні. Киянин створив копію робота із фільму "Зоряні війни". Р2Д2 в інтернеті коштує від трьох до восьми тисяч доларів. Киянин Олексій разом з друзями розробив значно дешевший аналог, який не поступається якістю.

У Києві пройшла виставка Inno Tech Ukraine, на якій юні генії представили свої розробки. Механічний скелет для реабілітації людей з інвалідністю і робот, який самостійно пересувається — розробки київських студентів, йдеться у сюжеті телеканалу "24".

Машинку, якою можна керувати лише рухом правої руки, створив першокурсник Назар. На створення механізму витратив усього два тижні, хоча якщо деталі готові — можна і за дві години.

А 13-річний Михайло разом з колегою створив електронний шкільний щоденник. У простому додатку до смартфона вчителі можуть ставити оцінки, а батьки отримуватимуть їх особистим повідомленням. Ще кілька правок, і учень 8-го класу запропонує Міносвіти випробувати інновацію у школі.

Фінансування українські стартапери зазвичай шукають за кордоном. Антон розробив екзоскелет, який допомагає в реабілітації інвалідам, але не вірить, що розробкою зацікавляться в Україні.

Киянин створив копію робота із фільму "Зоряні війни". Р2Д2 в інтернеті коштує від трьох до восьми тисяч доларів. Киянин Олексій разом з друзями розробив значно дешевший аналог, який не поступається якістю. Емігрувати хлопець наразі не планує.

Закордонні інвестори наразі готові вкладати гроші в медицину, комунікації або ж кібербезпеку.

Раніше повідомлялося, що креативна галузь українських стартапів усе активніше завойовує світові ринки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus