Українських баскетболістів закликають співати перед матчами гімн

11.10.2016 15:00

Українських баскетболістів закликають співати перед матчами гімн

"Ми закликаємо цим простим, але зрозумілим для кожного громадянина України актом висловлювати подяку, почуття гордості і єднання, почуття патріотизму і солідарності з кожним захисником України, і звичайно ж, величезну скорботу і співчуття до кожного загиблого і потерпілого при захисті України", - заявили у федерації.

Федерація баскетболу України (ФБУ) звернулася до тренерів та гравців чемпіонату України з пропозицією співати перед матчами гімн України. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

"Ми звертаємося до кожного гравця і тренера баскетбольного співтовариства України виконувати гімн України перед початком кожного баскетбольного матчу. Ми закликаємо цим простим, але зрозумілим для кожного громадянина України актом висловлювати подяку, почуття гордості і єднання, почуття патріотизму і солідарності з кожним захисником України, і звичайно ж, величезну скорботу і співчуття до кожного загиблого і потерпілого при захисті України", - заявили у федерації.

Зазначимо, що в чемпіонаті України з баскетболу, на відміну від футболу, гімн України звучить перед кожним матчем, а не тільки перед першою грою сезону.

Нагадаємо, 6 вересня президент Петро Порошенко закликав власників телеканалів до збільшення присутності української мови в ефірі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus