Український коментатор під час біатлонних перегонів пожартував про елітний напій "Боярышник"

12.01.2017 13:00

Український коментатор під час біатлонних перегонів пожартував про елітний напій "Боярышник"

"15 секунд відіграє Еміль Хегле Свендсен і здобуває золоту нагороду для норвезької команди, випереджаючи збірну Росії. Сьогодні наші любі друзі питимуть свій елітний національний алкогольний напій "Боярышник" лише за "срібло" російської команди", - сказав Столярчук під час фінішу гонки. Зазначимо, українські біатлоністи в естафеті здобули четверте місце.

Коментатор телеканалу "UA:Перший" Андрій Столярчук пожартував про росіян під час чоловічої естафети Кубка світу з біатлону в Рупольдингу. Коментатор у прямому ефірі сказав, що росіяни будуть святкувати срібні медалі своєї збірної, випиваючи "Боярышник", повідомляє Tribuna.com.

"15 секунд відіграє Еміль Хегле Свендсен і здобуває золоту нагороду для норвезької команди, випереджаючи збірну Росії. Сьогодні наші любі друзі питимуть свій елітний національний алкогольний напій "Боярышник" лише за "срібло" російської команди", - сказав Столярчук під час фінішу гонки.

При цьому коментатор додав, що збірна Росії показала гідний результат: "Хоч і віддамо належне - дуже пристойно виглядали росіяни, використавши два додаткових патрони на восьми вогневих рубежах. Але функціональних кондицій Антону Бабікову не вистачило".

Зазначимо, українські біатлоністи в естафеті здобули четверте місце.

Додамо, в 2014 році коментатор Столярчук під час матчу Бельгія - Росія заспівав український народний хіт "Путін - х*йло".

У грудні 2016 року в РФ сталося масове отруєння парфумерним косметичним засобом "Концентрат для ванн "Боярышник". Померло більш як 70 осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus