Український консул зустрівся з журналістом Сущенком у московському СІЗО

10.10.2016 21:00

Український консул зустрівся з журналістом Сущенком у московському СІЗО

Український консул у понеділок, 10 жовтня, зустрівся з журналістом Романом Сущенком в Лефортовському СІЗО в Москві, повідомив представник українського омбудсмена Валерії Лутковської Михайло Чаплига. "За нашою інформацією, український консул зустрівся з Романом Сущенком", - сказав він в понеділок увечері.

Український консул у понеділок, 10 жовтня, зустрівся з журналістом Романом Сущенком в Лефортовському СІЗО в Москві, повідомив представник українського омбудсмена Валерії Лутковської Михайло Чаплига, передає "Інтерфакс-Україна".

"За нашою інформацією, український консул зустрівся з Романом Сущенком", - сказав він в понеділок увечері, зазначивши, що ці дані отримано від офісу російського омбудсмена Тетяни Москалькової.

Раніше Чаплига написав у Facebook: "Наш консул щойно отримав доступ до Сущенка. Респект Тетяні Москальковій (омбудсмен РФ) - вона дуже "наполегливо" на наше прохання цю тему акцентувала в МЗС РФ".

У Міністерстві закордонних справ України вже підтвердили зустріч українського консула з Сущенком.

"Він дійсно зустрівся. За моєю інформацією, це сталося щойно, буквально годину тому", - розповіла в понеділок ввечері спікер українського зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца.

Його стан (Сущенка – ред) задовільний, умови утримання також задовільні. На нього чинився тиск. Провини він не визнає", - додала Беца.

Кореспондент "Укрінформу" у Франції Роман Сущенко був затриманий 30 вересня у Москві, де перебував із приватним візитом. Його звинуватили у шпигунстві, заявивши, що він є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР спростували звинувачення ФСБ.

Після закритих слухань 1 жовтня суд ухвалив рішення про його арешт на два місяці - до 30 листопада. Всупереч міжнародним нормам та двостороннім домовленостям між Україною і Росією, Сущенку було відмовлено в основному праві побачитись з адвокатом та українським консулом.

7 жовтня слідство в РФ пред'явило українському журналістові офіційне звинувачення в шпигунстві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus