Український мотоцикл назвали найкращим у світі

11.10.2016 11:00

Український мотоцикл назвали найкращим у світі

Колоритний мотоцикл від українців став найкращим у світі кастом-байком. Мотоцикл виготовлено на базі "Іж-Юпітер 4" 1982 року випуску. Чимало компонентів для кастом-мотоцикла було виготовлено вручну. Зазначається, що український Cafe Racer має 50-сильний мотор, який дозволяє розганяти мотоцикл до 200 км на годину.

Колоритний мотоцикл від українців став найкращим в світі кастом-байком. Про це передає "Автоцентр".

"Український кастом-байк Beckman здобуав перше місце на Чемпіонаті світу з кастомайзингу в класі "Cafe Racer". Beckman складено в українській майстерні Iron Custom Motorcycles. На чемпіонаті AMD World & European Championship of Custombike Building, який пройшов у Кельні, український кастом-байк став найкращим в своїй номінації", - повідомляється в "Автоцентрі".

Мотоцикл виготовлено на базі "Іж-Юпітер 4" 1982 року випуску. Чимало компонентів для кастом-мотоцикла було зроблено вручну.

Зазначається, що український Cafe Racer має 50-сильний мотор, який дозволяє розганяти мотоцикл до 200 км на годину.

Раніше харків'яни розробили унікальний мотоцикл Sturmvogel, що в перекладі з німецької означає "буревісник", який зовні виглядає немов транспорт з фантастичних кінокартин. Над сіро-помаранчевим байком близько півроку працювала команда з десяти осіб, яку надихнув фільм "Небесний капітан і світ майбутнього".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus