"Укрнафта" хоче продавати газ

12.10.2016 12:00

"Укрнафта" хоче продавати газ

ПАТ "Укрнафта" планує створити власну компанію для торгівлі газом і випробувати імпорт газу з Європи. Про це повідомив журналістам глава компанії Марк Роллінс, пише "Інтерфакс-Україна". Глава "Укрнафти" додав, що у вересні компанія вже реалізувала видобутий нею обсяг газу на ринку.

ПАТ "Укрнафта" планує створити власну компанію для торгівлі газом і випробувати імпорт газу з Європи. Про це повідомив журналістам глава компанії Марк Роллінс, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми плануємо створити трейдингову компанію, в першу чергу для торгівлі власним ресурсом, але також ми будемо експериментувати і купувати певні обсяги газу в Європі", - сказав Роллінс.

Глава "Укрнафти" додав, що у вересні компанія вже реалізувала видобутий нею обсяг газу на ринку.

"У вересні ми продали весь наш газ на ринку. В цей період "Дніпроазот" ("Укрнафта" орендує потужності на "Дніпроазот" для переробки власного газу на міндобрива – ред.) був на ремонті", - додав він.

За словами глави "Укрнафти", компанія запропонує іншим учасникам ринку почати реалізацію певних обсягів газу також на одній з українських бірж.

Нагадаємо, податковий борг "Укрнафти" досяг майже 12 мільярдів.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія країни, в січні-червні 2016 року зазнала чистих збитків 10,091 мільйона гривень проти 3,910 мільярда гривень чистого прибутку за аналогічний період 2015 року.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського - близько 42% акцій.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus