Укроборонпром готовий повністю закрити потреби армії в безпілотниках

05.01.2017 10:00

Укроборонпром готовий повністю закрити потреби армії в безпілотниках

Комплекс БпАК-МП-1 складається з трьох безпілотників, наземної станції управління та спостереження, антенною системою та заряджаючих пристроїв. У 2016 було виготовлено 11 таких комплексів, тобто 33 безпілотники та супроводжуюча техніка. У разі відповідного замовлення підприємство здатне розширити випуск до 200 БпЛА в рік і повністю закрити потребу армії в безпілотниках такого класу.

Київське підприємство Меридіан ім. С. Корольова готове до серійного виробництва безпілотного комплексу БпАК-МП-1 у кількості понал 100 одиниць на рік. Про це йдеться у повідомленні Укроборонпрому.

Комплекс розроблявся й впроваджувався у виробництво спільно з науковцями Національного Університету Київський Політехнічний Інститут.

"За цей рік ми повністю налагодили його виробництво та готові забезпечувати військо понад 100 безпілотників в рік – саме для цього на підприємстві була розгорнута спеціальна виробнича лінія", – повідомив очільник підприємства-виробника В’ячеслав Проценко.

Комплекс БпАК-МП-1 складається з трьох безпілотників, наземної станції управління та спостереження, антенною системою та заряджаючих пристроїв. У 2016 було виготовлено 11 таких комплексів, тобто 33 безпілотники та супроводжуюча техніка.

У разі відповідного замовлення підприємство здатне розширити випуск до 200 БпЛА в рік і повністю закрити потребу армії в безпілотниках такого класу.

Раніше в Генштабі скаржилися, що американські безпілотники непридатні в умовах конфлікту на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus