"Укроборонпром" кличе на виставку кращих зразків озброєнь

11.10.2016 09:00

"Укроборонпром" кличе на виставку кращих зразків озброєнь

"На цій виставці ДК "Укроборонпром" зосереджує увагу на передових розробках та перспективному озброєнні, яке було у короткі терміни розроблено та підготовлено до випробувань", - йдеться в повідомленні підприємства. XIII міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та Безпека – 2016" пройде 11-14 жовтня 2016 у Міжнародному Виставкому Центрі.

У вівторок, 11 жовтня, у Києві стартує міжнародна виставка "Зброя та Безпека", яка об‘єднає найкращі зразки та передові досягнення оборонно-промислового комплексу України. Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпром".

"На цій виставці ДК "Укроборонпром" зосереджує увагу на передових розробках та перспективному озброєнні, яке було у короткі терміни розроблено та підготовлено до випробувань", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, серед перших публічних прем‘єр для України: безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом", новий бойовий модуль "Дуплет" та інше озброєння.

XIII міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та Безпека – 2016" пройде 11-14 жовтня 2016 у Міжнародному Виставкому Центрі, який знаходиться на Броварському проспекті, 15.

Нагадаємо, у травні в Дніпрі відкрили перший Музей АТО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus