"Укрзалізниця" передумала скасовувати приміські потяги

28.09.2016 13:00

"Укрзалізниця" передумала скасовувати приміські потяги

Раніше УЗ пояснила необхідність скасування електричок і дизель-поїздів великою заборгованістю місцевих органів виконавчої влади з компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів. За вісім місяців борг становить 271,6 млн гривень. У вересні залізниця отримала всього декілька мільйонів гривень від Дніпра, Тернополя, Запоріжжя та кількох інших міст і районів.

Компанія "Укрзалізниця" передумала скасовувати приміські потяги з 1 жовтня, враховуючи їх "велике соціальне значення". Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Раніше УЗ пояснила необхідність скасування електричок і дизель-поїздів великою заборгованістю місцевих органів виконавчої влади з компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів. За вісім місяців борг становить 271,6 млн гривень.

У вересні залізниця отримала всього декілька мільйонів гривень від Дніпра, Тернополя, Запоріжжя та кількох інших міст і районів. Проте "Укрзалізниця" не наважилася на скасування приміських поїздів сподіваючись, що угоди про компенсацію з регіональними філіями компанії все ж буде підписано.

"Однак, якщо ситуація з компенсаційними виплатами не поліпшиться, ПАТ "Укрзалізниця" не виключає можливості скасування деяких зупинок або скорочення кількості приміських поїздів, особливо в тих регіонах, керівництво яких категорично відмовляється співпрацювати з перевізником", - ідеться в повідомленні.

Раніше Укрзалізниця змінила правила бронювання квитків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus