Укрзалізниця змінила правила бронювання квитків, розповів Балчун

26.09.2016 22:00

Укрзалізниця змінила правила бронювання квитків, розповів Балчун

"Скасували чотири види броні. Для організованих груп пасажирів встановлено більш жорсткі умови викупу місць. До 10-ти місць у поїздах залишаємо для соціально вразливих верств населення. Мова про інвалідів 1-ї та 2-ї груп, дітей-інвалідів, інвалідів Другої світової, учасників бойових дій, у тому числі АТО", - повідомив керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун.

ПАТ "Укрзалізниця" змінила правила бронювання квитків.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун.

"Внесли, як і обіцяли, зміни до наказу щодо так званого "бронювання квитків". Скасували чотири види броні. Для організованих груп пасажирів встановлено більш жорсткі умови викупу місць. До 10-ти місць у поїздах залишаємо для соціально вразливих верств населення. Мова про інвалідів 1-ї та 2-ї груп, дітей-інвалідів, інвалідів Другої світової, учасників бойових дій, у тому числі АТО", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається наразі визначено обмежену кількість місць для державних установ та організацій. Так, до вільного продажу переведено близько 3,9 тисяч місць щодобово.

"Контроль зміненої системи - за три місяці. Придивляйтесь, оцінюйте, висловлюйтесь…", - додав він.

Як повідомлялося раніше, від жовтня 2016 року ПАТ "УЗ" планує запровадити принципово нову систему оплати праці і мотивації персоналу. В основу нового підходу буде закладено п'ять факторів: внутрішня справедливість, зовнішня конкурентоспроможність, мотиваційний потенціал, прозорість, легітимність і простота в адмініструванні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus