Уповноважений Кабміну з питань сім'ї та сімейних цінностей втратив свою посаду. Причина не повідомляється

08.03.2016 19:00

Уповноважений Кабміну з питань сім'ї та сімейних цінностей втратив свою посаду. Причина не повідомляється

Кабінет Міністрів України відкликав призначення Адріана Буковинського на посаду свого уповноваженого з питань сім'ї та сімейних цінностей, й оголосить натомість відкритий конкурс "із залученням науковців, представників громадських правозахисних та релігійних організацій, представників профільних міністерств та відомств".

Кабінет Міністрів України відкликав призначення кандидата філософських наук, львів'янина Адріана Буковинського на посаду свого уповноваженого з питань сім'ї та сімейних цінностей, й оголосить натомість відкритий конкурс "із залученням науковців, представників громадських правозахисних та релігійних організацій, представників профільних міністерств та відомств". Про це 8 березня 2016 року повідомляє Урядовий портал.

"Буковинський не вступив на посаду урядового уповноваженого з питань сім’ї, зараз щодо нього проводиться спецперевірка", - наголосила міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко.

Причина відкликання даного призначення офіційно не називається.

Рішення про проведення конкурсу буде винесене на найближче засідання Кабміну.

24 лютого уряд запровадив посаду уповноваженого з питань сім'ї та сімейних цінностей, а 2 березня призначив на цю посаду президента Всеукраїнського благодійного фонду "Сім'я" Буковинського.

В своїй автобіографії на сайті фонду він зазначає, що починаючи з 1997 року "працював у Комісії родини при Греко-католицькій церкві (Львівська Архиєпархія)".

Згідно даних Zaxid.net, тепер вже колишній посадовець свого часу був близьким до релігійної конфесії Іллі Догнала, яка сама себе називала "Українська правовірна греко-католицька церква" ("УПГКЦ") і у 2013 році звернулась до президента РФ Володимира Путіна з проханням ввести війська в Україну, а також тривалий час намагалась розколоти УГКЦ.

Окрім того, ЛГБТ-портал України відшукав заяву Буковинського про те, що гей-культура призводить до "знищення світу". Ці слова Буковинський сказав 28 лютого 2013 року на прес-конференції "Саміт Україна - ЄС: чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні".

Нагадаємо, 12 листопада 2015 року Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)" (№3442). Закон є необхідним для виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.

Противники прийняття цього документу називали його "ЛГБТ-поправкою".

"Ми з вами виступаємо за сімейні цінності. Я чую якісь фейки, що в Україні можуть бути якісь одностатеві шлюби. Не дай Бог, щоб це відбулося. І ми ніколи не будемо цього підтримувати", - заявив, водночас, голова парламенту Володимир Гройсман. Тоді ж він наголосив на важливості зміцнення родинних цінностей та допустив створення в уряді посади спеціального уповноваженого з питань сім'ї.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus