Уряд Хорватії очолив проукраїнський консерватор

20.10.2016 11:00

Уряд Хорватії очолив проукраїнський консерватор

"Ми станемо урядом, який знає, як принести зміни. Ми будемо покращувати умови для ведення бізнесу і проведемо податкову реформу, щоб зробити систему оподаткування простішою та щоб полегшити тягар для громадян і підприємств", - сказав Пленкович. Уряд отримав підтримку 91 із 151 депутатів парламенту.

Хорватський парламент схвалив новий уряд на чолі з лідером консервативної партії ХДС Андрієм Пленковичем, основним завданням якого буде стимулювати зростання однієї з найслабших економік Європейського Союзу. Про це повідомляє Reuters.

"Ми станемо урядом, який знає, як принести зміни. Ми будемо покращувати умови для ведення бізнесу і проведемо податкову реформу, щоб зробити систему оподаткування простішою та щоб полегшити тягар для громадян і підприємств", - сказав Пленкович.

Уряд отримав підтримку 91 із 151 депутатів парламенту.

Уряд на чолі з Пленковичем було сформовано після кількох тижнів переговорів на позачергових виборах.

Як повідомляє Укрінформ раніше співголова Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС Андрей Пленкович у випадку свого призначення новим прем'єр-міністром Хорватії пообіцяв відстоювати інтереси України у Європейській раді.

"Я як можливий новий прем'єр-міністр Хорватії тепер буду боротися за інтереси України в Європейській раді. В Європейській раді стане ще на одного друга України більше", - сказав Пленковіч.

Крім того, він зауважив, що одним з перших офіційних візитів його на новій посаді стане візит до України.

Вибори в парламент Хорватії відбулися 11 вересня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus