Уряд Киргизстану офіційно відправлено у відставку після розпаду коаліції

26.10.2016 12:00

Уряд Киргизстану офіційно відправлено у відставку після розпаду коаліції

Президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв підписав у середу, 26 жовтня, указ про відставку уряду. Про це повідомила прес-служба глави держави. Спікер Верховної Ради країни Чинибай Турсунбеков раніше офіційно оголосив про розпад коаліції парламентської більшості. За його словами, він отримав відповідне повідомлення від лідера тепер уже колишньої коаліції Каната Ісаєва.

Президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв підписав у середу, 26 жовтня, указ про відставку уряду. Про це повідомила прес-служба глави держави, передає ТАСС.

"Особам, які займали посади прем`єр-міністра, першого віце-прем`єр-міністра, віце-прем`єр-міністрів, членів уряду, а також керівників адміністративних відомств республіки, продовжити виконання обов`язків членів уряду і керівників адміністративних відомств Киргизької Республіки згідно з посадами, які вони обіймають, до дня призначення членів нового складу уряду і керівників адміністративних відомств", - йдеться в указі Атамбаєва.

Спікер Верховної Ради країни Чинибай Турсунбеков раніше офіційно оголосив про розпад коаліції парламентської більшості.

За його словами, він отримав відповідне повідомлення від лідера тепер уже колишньої коаліції Каната Ісаєва.

"У листі йдеться, що коаліція припинила своє існування у зв`язку з виходом з неї соціал-демократичної партії Киргизстану (СДПК)", - зазначив спікер.

Кабінет міністрів республіки відправлено у відставку у зв`язку з розпадом коаліції парламентської більшості.

Згідно з киргизьким законодавством, у разі розвалу коаліції уряд автоматично йде у відставку. Тепер упродовж трьох днів президент країни повинен доручити одній з парламентських фракцій створити нову коаліцію, яка повинна буде затвердити склад і структуру наступного кабінету міністрів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus