Уряд Колумбії має намір укласти мир ще з одним угрупованням повстанців

11.10.2016 10:00

Уряд Колумбії має намір укласти мир ще з одним угрупованням повстанців

Уряд Колумбії та керівництво другого за кількістю членів угруповання повстанців "Національна армія звільнення" (ELN) оголосили про початок перемовин стосовно укладення мирної угоди. Заснована радикальними католицькими священиками, ELN веде бойові дії проти уряду Колумбії вже 5 десятиліть.

Уряд Колумбії та керівництво другого за кількістю членів угруповання повстанців "Національна армія звільнення" (ELN) оголосили про початок перемовин стосовно укладення мирної угоди.

Про це повідомляє Reuters.

"Згідно із угодою, підписаною у Каракасі обома сторонами під патронатом уряду Венесуели, перемовини із Національною армією звільнення, яка налічує близько 2 тис членів, розпочнуться 26 жовтня у Еквадорі", - зазначає Reuters.

Заснована радикальними католицькими священиками, ELN веде бойові дії проти уряду Колумбії вже 5 десятиліть. При цьому ще з січня 2014 року обидві сторони намагаються домовитися про умови початку мирних перемовин. "Підписана у понеділок угода між урядом та повстанцями дозволить до 27 жовтня звільнити двох заручників, які досі перебувають в полоні", - наголошує агентство.

Нагадаємо: чинний президент Колумбії Хуан Мануель Сантос отримав Нобелівську премію миру 2016 року за досягнення угоди, що дозволила припинити кілька десятиліть збройного протистояння між урядом та повстанцям із угруповання FARC. Однак колумбійці на референдумі відмовилися пристати на умови угоди, відхиливши її із перевагою у 0.5%.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus