Уряд вимагає кримінальної відповідальності за контрабанду лісу

26.10.2016 14:00

Уряд вимагає кримінальної відповідальності за контрабанду лісу

За словами Гройсмана, наближчим часом буде презентовано відповідну інтеративну карту. "У нас із Міністерством екології є інтерактивна карта, де ми повністю бачимо, де і хто скільки вирубав дерев. По деяких західним областях є дуже багато питань. Там сотні мільйонів можуть нараховуватися", - сказав глава уряду.

Уряд домагатиметься кримінальної відповідальності за незаконну вирубку та контрабанду лісу. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду, повідомляє Укрінформ.

"Ми будемо вимагати та домагатися кримінальної відповідальності та реальних термінів ув'язнення для тих, хто незаконно вирубував ліси та контрабандним способом їх вивозив", - сказав Гройсман.

За його словами, наближчим часом буде презентовано відповідну інтеративну карту.

"У нас із Міністерством екології є інтерактивна карта, де ми повністю бачимо, де і хто скільки вирубав дерев. По деяких західним областях є дуже багато питань. Там сотні мільйонів можуть нараховуватися", - сказав глава уряду.

Нагадаємо, в 2015 році Верховна Рада наклала мораторій на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді. У травні 2016 року Кабмін заборонив санітарну вирубку лісів до перегляду нормативно-правових актів, які її регулюють.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus