Уряд вже переказав Європейській мовній спілці гроші за Євробачення

03.11.2016 23:00

Уряд вже переказав Європейській мовній спілці гроші за Євробачення

Уряд України приділяє достатньо уваги підготовці пісенного конкурсу "Євробачення-2017", що має відбутися у Києві. Про це сказав засновник компанії "Євромедіа", виконавчий продюсер "Євробачення-2005" Павло Грицак. Він пояснив, що в проекті бюджету на наступний рік грошей закладено більше, аніж у 2005 році.

Уряд України приділяє достатньо уваги підготовці пісенного конкурсу "Євробачення-2017", що має відбутися у Києві.

Про це сказав засновник компанії "Євромедіа", виконавчий продюсер "Євробачення-2005" Павло Грицак, повідомляє "Укрінформ".

"Моя особиста думка, що уряд приділяє достатньо уваги "Євробаченню". Треба проводити багато внутрішньої роботи щодо підготовки пісенного конкурсу. Не просто гарантії зроблені - наскільки я знаю, уряд уже переказав гроші на рахунки Європейської мовної спілки як гарантії", - зазначив Грицак.

Він пояснив, що в проекті бюджету на наступний рік грошей закладено більше, аніж у 2005 році.

"За рахунок Суспільного телебачення в проекті Державного бюджету на 2017 рік фінансування пісенного конкурсу "Євробачення" іде окремим рядком - 455 млн грн з Державного бюджету. Для порівняння: в 2005 році з Державного бюджету на проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2005" було виділено 54 млн грн - це у вісім разів менше. Звичайно, є питання в курсовій різниці, але навіть якщо це перерахувати до твердої валюти, то це все одно в 2,2 раза менше (у 2005 році)", - наголосив фахівець.

Нагадаємо, Україна отримала право приймати 62-й пісенний конкурс "Євробачення-2017" у результаті перемоги Джамали з піснею "1944" у Стокгольмі цього року.

Очікується, що конкурс відбудеться в Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі столиці України. Півфінали конкурсу пройдуть 9 і 11 травня, а фінал - 13 травня наступного року.

Передбачається, що у конкурсі "Євробачення-2017" у Києві візьме участь рекордна кількість країн - 43 учасники.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus