Уряд затвердив план заходів із підготовки до "Євробачення-2017". У Києві створено оргкомітет

11.10.2016 22:00

Уряд затвердив план заходів із підготовки до "Євробачення-2017". У Києві створено оргкомітет

Кабінет міністрів затвердив план заходів із підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" у 2017 році в Києві. На КМДА та Національну телекомпанію покладається завдання забезпечити підготовку місць проведення конкурсу, створення інфраструктури та забезпечення трансляції пісенного конкурсу згідно з вимогами Європейської мовної спілки.

Кабінет міністрів України затвердив план заходів із підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" у 2017 році в Києві.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду у вівторок, 11 жовтня, повідомляє прес-служба Міністерства культури.

Відповідно до затвердженого нормативного акта, силовим структурам України до кінця року необхідно розробити план організаційних та практичних заходів з забезпечення безпеки під час підготовки та проведення пісенного конкурсу. А також забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху в місцях проведення конкурсу та пов’язаних із цим заходів та безпеку учасників конкурсу та глядачів.

На КМДА та Національну телекомпанію України покладається завдання забезпечити підготовку місць проведення конкурсу, створення інфраструктури та забезпечення трансляції пісенного конкурсу згідно з вимогами Європейської мовної спілки. У тому числі забезпечити належний технічний стан конструкцій та інженерних систем визначеної арени для проведення Євробачення, упорядкувати прилеглу територію.

Окрім того, відповідно до плану заходів, в Україні та за кордоном буде проведена інформаційно-рекламна кампанія, спрямована на підтримку пісенного конкурсу, висвітлення заходів з його підготовки та проведення, включаючи кампанії з промоції в Києві на зовнішніх рекламних ресурсах, зокрема білбордах, банерах, табло, сіті-лайтах та інших формах вуличного оформлення.

Планом заходів також передбачається здійснення низки заходів, спрямованих на гідну підготовку до зустрічі та забезпечення належних умов перебування делегацій країн-учасниць пісенного конкурсу.

Також у Києві створено організаційний комітет з підготовки до проведення "Євробачення- 2017".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

"Розпорядженням Київського міського голови у столиці створено організаційний комітет з питань підготовки та проведення престижного пісенного конкурсу "Євробачення" у 2017 році",- зазначається в повідомленні.

Також затверджено персональний склад оргкомітету, який очолив мер Києва Віталій Кличко. До складу нового формування також увійшли перший заступник та заступники голови Київської міської державної адміністрації, керівники департаментів, голови районних держадміністрацій, голови постійних комісій Київради, журналісти та інші фахівці.

Як повідомлялося раніше, Київ здобув право приймати масштабний музичний форум за результатами відбору, у якому також брали участь Херсон, Харків, Дніпро, Львів та Одеса. За орієнтовними підрахунками експертів, навесні наступного року столицю має відвідати близько 20 тис. гостей з різних країн.

У вересні організаційний комітет з підготовки до "Євробачення-2017" обрав для проведення урочистої церемонії відкриття конкурсу територію Національного заповідника "Софія Київська" в Києві, що входить до переліку об'єктів всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

КМДА визначила 5 основних локацій проведення "Євробачення-2017": 2 локації будуть розташовані в МВЦ - основна арена і прес-центр, EuroClub розміститься у БЦ "Парковий", Євроселище організуємо на Хрещатику. Місце відкриття і закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється - урочистості проводитимуться в Мистецькому арсеналі, КМДА або на території Софії

Нагадаємо, Україна отримала право приймати міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2017" після того, як українська співачка Джамала перемогла на цьому конкурсі у 2016 році в Стокгольмі. Вона виступила з піснею "1944", в якій розповідається про трагедію кримськотатарського народу.

8 серпня Кабмін надав на проведення "Євробачення" 450 млн грн.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus