Усик відвідав прикордонників Херсонського загону, прихопивши з собою новий "трофей"

07.10.2016 07:00

Усик відвідав прикордонників Херсонського загону, прихопивши з собою новий "трофей"

Український професійний боксер Олександр Усик відвідав прикордонників відділу прикордонної служби "Преображенка" Херсонського загону. "Такий візит став для військовослужбовців приємною подією, адже Олександр прихопив з собою і свій новий "трофей" – пояс чемпіона світу WBO у важкій вазі, який він завоював в бою з польським боксером", - повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Український професійний боксер Олександр Усик відвідав прикордонників відділу прикордонної служби "Преображенка" Херсонського загону.

"Такий візит став для військовослужбовців приємною подією, адже Олександр прихопив з собою і свій новий "трофей" – пояс чемпіона світу WBO у важкій вазі, який він завоював в бою з польським боксером", - повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України в четвер 6 жовтня .

Військовослужбовці, які несуть службу на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим, мали можливість поспілкуватися з відомим боксером і зробити світлини на пам'ять.

"Наприкінці свого візиту Олександр роздав автографи, побажав здоров'я і подальших успіхів, а також залишив військовослужбовцям відділу "Преображенка" свій підпис на прапорі Держприкордонслужби", - йдеться в інформації.

Нагадаємо, 18 вересня український боксер Олександр Усик став чемпіоном світу за версією WBO в першій важкій вазі. Він переміг у Гданську поляка Кшиштофа Гловацьки. Українець весь поєдинок мав перевагу і за підсумками 12 раундів переміг одностайним рішенням суддів. Усик став чемпіоном світу в своєму 10-му поєдинку на професійному рингу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus