Увесь склад херсонських фітоінспекторів спіймали на хабарях

13.10.2016 10:00

Увесь склад херсонських фітоінспекторів спіймали на хабарях

Під час слідчих дій встановлено, що 3 інспектори ГУ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Херсонській області розробили схему отримання неправомірної вигоди за видачу карантинних сертифікатів для перевезення сільськогосподарської продукції з території області.

Троє інспекторів Головного управління Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів у Херсонській області "погоріли" на хабарах. Про це 12 жовтня повідомив прокурор Херсонської області Віталій Тригубенко.

"Увесь склад Херсонських фітоінспекторів затримано на хабарі. Під час слідчих дій встановлено, що 3 інспектори ГУ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Херсонській області розробили схему отримання неправомірної вигоди за видачу карантинних сертифікатів для перевезення сільськогосподарської продукції з території області", – написав Тригубенко на своїй сторінці в Facebook.

Цих фітоінспекторів "11 жовтня цього року при отриманні від одного із суб’єктів господарювання незаконної грошової винагороди за видачу карантинних сертифікатів затримано".

У ході обшуків у службових приміщеннях служби виявлено грошові кошти в сумі 34300 грн та 100 доларів США.

"Упродовж доби вказаним інспекторам планується повідомити про підозру", – повідомив прокурор.

Нагадаємо, 9 червня очільник Закарпаття Геннадій Москаль доручив відсторонити від посад з подальшим звільненням всю митну зміну, працівника якої затримали на хабарі на українсько-румунському кордоні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus