Ув'язненим надали доступ до інтернету. Порошенко схвалив

06.10.2016 23:00

Ув'язненим надали доступ до інтернету. Порошенко схвалив

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект, яким ув'язненим надається право на користування інтернетом. Відповідна інформація оприлюднена на сторінці законопроекту на сайті Верховної Ради. Так, ув'язнені отримають право користуватися інтернетом, проте доступ обмежать лише переглядом інформації під контролем адміністрації виправних установ.

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №2490а, яким ув'язненим надається право на користування інтернетом.

Відповідна інформація оприлюднена на сторінці законопроекту на сайті Верховної Ради.

Згідно з документом, ув'язнені отримають право користуватися інтернетом, проте доступ обмежать лише переглядом інформації під контролем адміністрації виправних установ. Окрім того, засудженим забороняється створювати поштові скриньки, реєструватися на сайтах, відправляти листи, формувати бази даних, відвідувати соцмережі, грати в онлайн-ігри, а також відвідувати сайти еротичного або порнографічного змісту. Доступ до інтернету дозволяється протягом дня у вільний час, а користування оплачується з особистих коштів засуджених.

Також повідомляється, що на час перебування в закладах охорони здоров'я з дозволу адміністрації установи виконання покарань засуджені можуть мати при собі та користуватися портативними комп'ютерами з доступом до інтернету.

Нагадаємо, раніше ув'язненим дозволили відбувати покарання в тюрмах біля місця проживання.

В травні Кабмін схвалив реформу пенітенціарної системи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus