В аеропорту "Бориспіль" затримали болгарина, перебувавший у міжнародному розшуку

26.09.2016 08:00

В аеропорту "Бориспіль" затримали болгарина, перебувавший у міжнародному розшуку

Прикордонники у міжнародному аеропорту "Бориспіль" затримали 43-річного громадянина Болгарії, який входив до складу злочинного угруповання і перебував у міжнародному розшуку. Чоловіка було затримано вчора під час оформлення пасажирів рейсу "Софія-Київ" в рамках проведення заходів щодо пошуку злочинців по лінії Інтерполу.

Прикордонники у міжнародному аеропорту "Бориспіль" затримали 43-річного громадянина Болгарії, який входив до складу злочинного угруповання і перебував у міжнародному розшуку.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, чоловіка було затримано вчора під час оформлення пасажирів рейсу "Софія-Київ" в рамках проведення заходів щодо пошуку злочинців по лінії Інтерполу.

Злочинець з початку вересня 2016 року знаходився у міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до Бельгії для притягнення до кримінальної відповідальності за участь в організованій злочинності, розбійних нападах, грабежах, торгівлі викраденими автомобілями. Злочини вчинялись на території Бельгії протягом 2015-2016 років.

Затриманого передано підрозділу Національної поліції, вживаються заходи згідно з чинним законодавством України.

Раніше в аеропорту "Бориспіль" в ході здійснення прикордонного контролю пасажирів рейсу "Київ-Брюссель", у рамках проведення заходів з пошуку злочинців по лінії Інтерполу, прикордонники затримали громадянина Республіки Нігер.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus