В аеропорту Одеси наплив хасидів. Поліція посилила заходи безпеки

30.09.2016 09:00

В аеропорту Одеси наплив хасидів. Поліція посилила заходи безпеки

На період виконання "хасидської програми" в аеропорту посилено заходи безпеки, які забезпечують правоохоронці як української, так і ізраїльської сторін. Для перевезення прибулих паломників до Черкаської області організовано спеціальні автобусні рейси за маршрутом "Одеса-Умань". Нагадаємо, 2 жовтня послідовники засновника брацлавського хасидизму відзначатимуть новий рік - Рош-га-Шана.

Представники Національної поліції України та Ізраїлю ввели посилені заходи безпеки через прибуття регулярними і чартерними рейсами до міжнародного аеропорту "Одеса" тисяч хасидських паломників, що прибувають на святкування в Умані 5777 Нового року за єврейським календарем. Про це повідомили Укрінформу в адміністрації аеропорту.

"На період виконання "хасидської програми" в аеропорту посилено заходи безпеки, які забезпечують правоохоронці як української, так і ізраїльської сторін. Для перевезення прибулих паломників до Черкаської області організовано спеціальні автобусні рейси за маршрутом "Одеса-Умань", - зазначили в аеропорту.

Очкується, що через повітряні ворота Одеси самостійно й організованими групами в Україну прибудуть щонайменше 4 тисячі паломників, заплановано низку регулярних і 26 чартерних рейсів з Тель-Авіва, міст Європи та США.

Нагадаємо, 2 жовтня послідовники засновника брацлавського хасидизму відзначатимуть новий рік - Рош-га-Шана - на могилі свого духовного наставника Раббі Нахмана.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus