В АП спростували, що Порошенко написав листа Савченко. Фейгін вибачився: ламають Твіттер

10.03.2016 15:00

В АП спростували, що Порошенко написав листа Савченко. Фейгін вибачився: ламають Твіттер

Президент України Петро Порошенко передавав усні слова підтримки утримуваній в СІЗО в Росії українській льотчиці, народному депутату Надії Савченко, проте ніяких листів не писав, заявив прес-секретар глави України Святослав Цеголко. Адвокат Савченко Марк Фейгін пізніше заявив що лист для його підзахисної нібито від Порошенка виявилося підробкою.

Президент України Петро Порошенко передавав усні слова підтримки утримуваній в СІЗО в Росії українській льотчиці, народному депутату Надії Савченко, проте ніяких листів не писав, заявив прес-секретар глави України Святослав Цеголко.

"Президент передавав слова підтримки Савченко через її сестру Віру і мати. Ніяких листів він не направляв", - повідомив Цеголко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в Стамбулі в четвер вдень.

Адвокат Савченко Марк Фейгін пізніше заявив що лист для його підзахисної нібито від Порошенка виявилося підробкою.

"Змушений терміново повідомити про наступне. Протягом сьогоднішнього ранку генконсульство України і я стали об'єктом дуже безпардонною спецоперації. Щоб дискредитувати Надію в зв'язку з закінченням її сухого голодування, було передано підроблений лист президента України для Наді", - написав адвокат в мікроблозі в Твіттері.

За словами Фейгіна, Кремль зайнятий дискредитацією як самої Савченко та її адвокатів, так держорганів України. "І це замість того, щоб вирішити питання про обмін", - додав він.

Адвокат вибачився перед усіма, хто читав цей лист. "Ми є об'єктом оперативної розробки і мало що цьому можна протиставити", - зазначив він.

Пізніше він написав, що "прямо зараз" його мікроблог в Твіттері ламають.

Раніше в четвер утримувана в СІЗО в Новочеркаську (Ростовська обл.) Савченко, як повідомив Фейгін, продемонструвавши її рукописну заяву, припинила сухе голодування, відреагувавши на лист нібито від Порошенка.

Фейгін такж виклав в Твіттері лист (машинопис) нібито Порошенко російською та українською мовами. У ньому, зокрема, говорилося: "Нам потрібна здорова Надія Савченко, герой України, народний депутат, символ нашої свободи, який незабаром виявився б удома, який зміг би дати приклад іншим. Я думаю, що всім цим перерахованим вище Ваша діяльність не обмежиться, і хотів би бачити Вас в нашому оновленому уряді". У ньому також підкреслювалося, що вже проведені переговори з багатьма лідерами цивілізованого світу, і "найближчим часом питання буде вирішене на користь правди". Пізніше лист був видалений.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus