В армії створили систему підготовки військово-медичного персоналу відповідно до стандартів НАТО

04.10.2016 21:00

В армії створили систему підготовки військово-медичного персоналу відповідно до стандартів НАТО

У Збройних силах України створено систему підготовки військовослужбовців та військово-медичного персоналу відповідно до стандартів НАТО. Про це повідомив начальник Центрального військово-медичного управління – начальник медичної служби ЗС України полковник Едуард Хорошун. Він зазначив, що за допомогою канадської сторони проведено три курси підготовки інструкторів.

У Збройних силах України створено систему підготовки військовослужбовців та військово-медичного персоналу відповідно до стандартів НАТО.

Як повідомили в управлінні зв`язків із громадськістю ЗСУ, про це повідомив начальник Центрального військово-медичного управління – начальник медичної служби ЗС України полковник медичної служби Едуард Хорошун.

"На сьогодні підготовлено за міжнародними стандартами 225 інструкторів із тактичної медицини, які мають відповідні сертифікати. Вони нині навчають особовий склад підрозділів. Створено навчальну медичну роту, розпочалася робота зі створення у Львові Центру тактичної медицини за стандартами НАТО на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки", – сказав Хорошун.

За його словами, у Центральному військово-медичному управлінні ЗСУ триває активна робота щодо фахової підготовки спеціалістів.

Зокрема, організована підготовка інструкторів із тактичної медицини. Підготовлені інструктори направлені в район АТО для проведення занять з особовим складом та надання медичної допомоги пораненим.

Хорошун зазначив, що за допомогою канадської сторони проведено три курси підготовки інструкторів. Також проведено навчання з підготовки до роботи медичного персоналу у разі масових санітарних втрат за сприяння Інституту медичних операцій Міністерства оборони США.

Представник ЗСУ також повідомив, що цього року в медичних ВНЗ України формуються групи підготовки фельдшерів для ЗС України.

Нагадаємо, за словами начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка, ЗСУ визначено амбітне завдання – до 2020 року досягнути повної сумісності з відповідними силами держав-членів НАТО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus