В Австрії працює потужне проросійське лобі, - Геращенко

29.09.2016 10:00

В Австрії працює потужне проросійське лобі, - Геращенко

Перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко вважає, що в Австрії є сильний проросійський вплив на держапарат. Про це вона написала в Фейсбуці. Вона також зазначила, що в Австрії значна кількість політиків виступає за послаблення або зняття санкцій проти Росії.

Перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко вважає, що в Австрії є сильний проросійський вплив на держапарат. Про це вона написала в Фейсбуці.

Геращенко зауважила: "В Австрії працює потужне проросійське лобі , тут треться і чимало екс- регіоналів і регіоналок, які не втрачають жодної можливості накапостити Україні. Тому віденський напрямок у нашій міжнародній політиці потребує посиленої уваги", - написала віце-спікер.

Вона також зазначила, що в Австрії значна кількість політиків виступає за послаблення або зняття санкцій проти Росії, "виголошуючи при цьому такі аргументи: у нас немає сумнівів щодо російського впливу на конфлікт на Донбасі, ми засуджуємо анексію Криму, але ж санкціі не спрацювали, не зупинили війну , тому ці аргументи не працюють, потрібно шукати нові способи умиротворення-домовляння з Москвою".

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ, а також сайти сепаратистів повідомили, що "ЛНР" нібито планує відкрити своє "представництво в Австрії".

Пізніше в ноті МЗС Австрії спростували можливість відкриття "представництва ЛНР".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus