В Азербайджані проводять референдум про зміну конституції, який може зміцнити владу Алієва

26.09.2016 09:00

В Азербайджані проводять референдум про зміну конституції, який може зміцнити владу Алієва

Референдум в Азербайджані викликав різку критику і з боку опозиції, громадських активістів і журналістів всередині країни. Вони закликали Захід до активних дій, щоб протистояти намірам Баку щодо плебісциту. Критики кажуть, що референдум закріпить владу президента Ільхама Алієва, який у 2003 році "успадкував" президентство від батька Гейдара Алієва.

26 вересня в Азербайджані відбудеться референдум щодо змін до Конституції, який, як очікується, зміцнить владу президента Ільхама Алієва та його родини, повідомляє Радіо Свобода.

Близько 5,2 мільйона людей зможуть проголосувати у понад 5000 виборчих дільниць по всій країні. На референдумі буде винесене питання про продовження президентського терміну і зниження мінімального віку для майбутніх кандидатів в президенти.

Міжнародні правозахисні організації вже розкритикували референдум.

Запланований на 26 вересня референдум в Азербайджані викликав різку критику і з боку опозиції, громадських активістів і журналістів всередині країни. Вони закликали Захід до активних дій, щоб протистояти намірам Баку щодо плебісциту.

Критики кажуть, що референдум закріпить владу президента Ільхама Алієва, який у 2003 році "успадкував" президентство від батька Гейдара Алієва.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus