В Єгипті вбили одного з лідерів "Братів-мусульман"

04.10.2016 10:00

В Єгипті вбили одного з лідерів "Братів-мусульман"

Камаль був убитий у понеділок в перестрілці зі співробітниками єгипетських правоохоронних органів. У ході перестрілки також вбили ще одного члена угруповання. За даними єгипетського МВС, Камаль керував військовим крилом "Братів-мусульман". У Єгипті його заочно засудили до двох довічних тюремних термінів. "Брати-мусульмани" заявили, що Камаль не виходив на зв'язок з 3 жовтня.

Одного з лідерів угруповання "Брати-мусульмани" Мухаммед Камаль убили в Єгипті. Про це повідомляє BBC-Russian з посиланням на міністерство внутрішніх справ країни.

У заяві відомства йдеться, що Камаль був убитий у понеділок в перестрілці зі співробітниками єгипетських правоохоронних органів. У ході перестрілки також вбили ще одного члена угруповання.

За даними єгипетського МВС, Камаль керував військовим крилом "Братів-мусульман". У Єгипті його заочно засудили до двох довічних тюремних термінів. "Брати-мусульмани" заявили, що Камаль не виходив на зв'язок з 3 жовтня. В Єгипті угруповання "Брати-мусульмани" визнали екстремістським.

У вівторок стало відомо про загибель ще одного лідера ісламістів. У Сирії загинув Абу аль-Фарадж аль-Масрі, якого вважають одним з лідерів угруповання "Джебхат Фатх аш-Шам" (раніше була відома як "Фронт Нусра").

Він загинув під час авіаудару безпілотника, який належав коаліції, очолюваній США.

Раніше також повідомлялося про отруєння лідера терористичного угрупування "Ісламська Держава Іраку та Леванте" Абу Бакра аль-Багдаді.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus