В електричках планують запровадити е-квитки

03.11.2016 11:00

В електричках планують запровадити е-квитки

"15 листопада у Верховній Раді буде інфраструктурний день і розглядатимуться закони, які мають ключове значення для галузі, зокрема, і закон про електронний квиток. Якщо він буде проголосований відразу у першому і другому читанні, ми отримаємо у грудні діючий закон", - зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

У Міністерстві інфраструктури сподіваються вже наступного року запровадити електронні квитки в електричках. Про це поінформував міністр інфраструктури Володимир Омелян на засіданні Кабінету міністрів, повідомляє Укрінформ.

"15 листопада у Верховній Раді буде інфраструктурний день і розглядатимуться закони, які мають ключове значення для галузі, зокрема, і закон про електронний квиток. Якщо він буде проголосований відразу у першому і другому читанні, ми отримаємо у грудні діючий закон", - зазначив міністр.

За словами Омеляна, міністерство планує отримати у 2017 році діючий закон про електронний квиток, це дасть змогу запровадити електронні квитки в електричках та потягах Укрзалізниці.

Раніше Укрзалізниця змінила правила бронювання квитків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus