В Івано-Франківську розвалюється школа - двометрові тріщини в стінах

19.10.2016 12:00

В Івано-Франківську розвалюється школа - двометрові тріщини в стінах

Відомо, що тріщини довжиною у 2 метри утворилися в капітальній стіні навчального корпусу №2 на рівні першого поверху школи. Біля навчального класу з’явився отвір у стіні діаметром 60 см. На другому поверсі школи теж виявили руйнування. Обстеження школи проводить комісія, до якої увійшли фахівці, рятувальники та представники місцевої влади.

В Івано-Франківську загальноосвітня школа №7 призупинила навчання дітей у приміщеннях, де утворилися двометрові тріщини. Фахівці та місцева влада скликають комісію. Про це повідомляє управління з питань НС Івано-Франківської облдержадміністрації.

"Для безпеки дітей та вихователів у навчальному корпусі № 2 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 призупинено проведення навчання в приміщеннях, де спостерігаються тріщини та руйнування перекриття між підвалом і першим поверхом, до моменту проведення спеціалістами оцінки технічного стану будівлі", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що тріщини довжиною у 2 метри утворилися в капітальній стіні навчального корпусу №2 на рівні першого поверху школи. Біля навчального класу з’явився отвір у стіні діаметром 60 см. На другому поверсі школи теж виявили руйнування.

Обстеження школи проводить комісія, до якої увійшли фахівці, рятувальники та представники місцевої влади. Оцінку технічного стану школи та необхідні заходи для порятунку будівлі комісія має визначити сьогодні.

Нагадаємо, 11 жовтня в місті Васильків Київської області в триповерховій будівлі середньої школи № 6 відбулося руйнування фасадної стіни з 1-го по 3-й поверхи і перекриттів навчальних приміщень.

Кабмін доручив перевірити на предмет аварійності всі школи, побудовані до 1980 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus