В Івано-Франківську встановлять штучну новорічну ялинку

31.10.2016 11:00

В Івано-Франківську встановлять штучну новорічну ялинку

"Висота ялинки має становити від 18 м до 20 м. Металева хрестоподібна підставка повинна мати розмір діаметром від 7,0 до 9,0 метрів. Загальна вага її має бути від 4000 кг до 4500 кг", – повідомляється в оголошенні на сайті електронних закупівель Prozorro. Також зазначається, що пропозиції від учасників конкурсу приймаються до 13 листопада. Натомість сам аукціон відбудеться 14 листопада.

Комунальне підприємство "Івано-Франківськміськсвітло" оголосило тендер на закупівлю штучної ялинки з очікуваною вартістю 590 тисяч гривень.

"Висота ялинки має становити від 18 м до 20 м. Металева хрестоподібна підставка повинна мати розмір діаметром від 7,0 до 9,0 метрів. Загальна вага її має бути від 4000 кг до 4500 кг", – повідомляється в оголошенні на сайті електронних закупівель Prozorro.

Також зазначається, що пропозиції від учасників конкурсу приймаються до 13 листопада. Натомість сам аукціон відбудеться 14 листопада.

"Штучна новорічна ялинка повинна витримувати вітрові та снігові навантаження та супроводжуватися гарантійним листом про те, що продавець гарантує її якість і надійність протягом трьох років", – додається у повідомленні.

Минулорічна "головна ялинка" Франківська обійшлася міському бюджету в 145 тисяч гривень. Ще 195 тисяч гривень з міського бюджету виділили на встановлення нової та існуючої святкової ілюмінації на вулицях Франківська, оформлення ілюмінацією новорічної та ялинок і дерев в центральній частині міста.

Раніше повідомлялося, що у Чернігові розпочалася заміна ламп вуличного освітлення на світлодіодні, які сьогодні вважаються найбільш енергоефективними.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus